Titles you rated
HouseRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5