Movies
Ratings
820
The Green MileRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
CloserRated ★ 0.5
Dune: Part TwoRated ★ 1.5
My Lovely AngelRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Killing RomanceRated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.0- 하이큐!! 또 다른 도전Rated ★ 3.0
- 하이큐!! 땅 VS 하늘Rated ★ 2.5
FallRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5