Series
Ratings
111
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 2.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
AliceRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 4.5