Titles you rated
All InRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0