Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
My Beautiful BrideRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0
Doctor StrangerRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0