Titles you rated
Transformers OneRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
BLUE GIANTRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
Murder Mystery 2Rated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0