Series
Ratings
32
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0