Movies
Ratings
434
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5