Series
Ratings
20 Discovery of RomanceRated ★ 4.0 Discovery of RomanceRated ★ 4.0
 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
 The ProducersRated ★ 4.0 The ProducersRated ★ 4.0
 Personal TasteRated ★ 4.0 Personal TasteRated ★ 4.0
 She Was PrettyRated ★ 4.5 She Was PrettyRated ★ 4.5
 A Gentleman's DignityRated ★ 4.5 A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
 Gossip GirlRated ★ 5.0 Gossip GirlRated ★ 5.0
 Gossip GirlRated ★ 5.0 Gossip GirlRated ★ 5.0
 Master's SunRated ★ 4.5 Master's SunRated ★ 4.5
 Gossip GirlRated ★ 5.0 Gossip GirlRated ★ 5.0
 Gossip GirlRated ★ 5.0 Gossip GirlRated ★ 5.0
 Reply 1997Rated ★ 4.5 Reply 1997Rated ★ 4.5
 Gossip GirlRated ★ 5.0 Gossip GirlRated ★ 5.0
 Reply 1994Rated ★ 4.5 Reply 1994Rated ★ 4.5
 Honest LivingRated ★ 5.0 Honest LivingRated ★ 5.0
 HealerRated ★ 4.0 HealerRated ★ 4.0
 My Love From Another StarRated ★ 4.5 My Love From Another StarRated ★ 4.5
 Reply 1988Rated ★ 3.5 Reply 1988Rated ★ 3.5
 Splash Splash LoveRated ★ 4.5 Splash Splash LoveRated ★ 4.5
 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5 Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5