Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
- Smile, YouRated ★ 4.5
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0