Movies
Ratings
158
InsidiousRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
SkylineRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The CatRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
InsurgentRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 4.0
Heaven Is for RealRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0