Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0