Titles you rated
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.0
Secret ZooRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.0
BurningRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
HopelessRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 1.5
HuntRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.0