Titles you rated
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0