Titles you rated
CarolRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Pom PokoRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
BraveRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0