Series
Ratings
82
High School King of SavvyRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
All About My MomRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
I Have a LoverRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.5