Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
You Are My SpringRated ★ 2.5
Thirty-NineRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 2.5
OutlanderRated ★ 3.0
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
OutlanderRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5