Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
- The WartRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
RunRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 1.5
Dirty MoneyRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
TwistersRated ★ 3.5