Titles you rated
Now You See MeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0