Movies
Ratings
664
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
LegendRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.0
The Golden HolidayRated ★ 0.5
GreyhoundRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 2.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
JokerRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0