Titles you rated
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.0
Love 911Rated ★ 3.0
GloveRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Slow VideoRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Step Up All InRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5