Series
Ratings
19
Master's SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5