Titles you rated
 Nagi's Long VacationRated ★ 4.5 Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
 Incomplete LifeRated ★ 5.0 Incomplete LifeRated ★ 5.0
 Jewel in the PalaceRated ★ 4.0 Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
 Mr. SunshineRated ★ 5.0 Mr. SunshineRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
 DearestRated ★ 4.0 DearestRated ★ 4.0
 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0 Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
 Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
 Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5 Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
 The UntamedRated ★ 3.5 The UntamedRated ★ 3.5
 Be MelodramaticRated ★ 5.0 Be MelodramaticRated ★ 5.0
 The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5 The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5