Series
Ratings
22
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0