Series
Ratings
112
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Girl From NowhereRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 2.5