Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.5- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0