Series
Ratings
13
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5