Titles you rated
Shazam!Rated ★ 3.0
Detective Conan The Fist of Blue SapphireRated ★ 2.5
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
The New MutantsRated ★ 1.5
Pokémon: Mewtwo Strikes Back - EvolutionRated ★ 4.0
UnhingedRated ★ 2.0
SinkholeRated ★ 1.5
Pokemon the Movie: Secrets of the JungleRated ★ 3.5
EncantoRated ★ 3.0
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 2.0
LightyearRated ★ 3.0
Fast XRated ★ 2.5
The MarvelsRated ★ 2.0
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 2.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.0
Transformers OneRated ★ 3.0