Titles you rated
Yong PalRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
IRISRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5