Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Flower of EvilRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 3.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
MemoristRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0- 極限推理コロシアムRated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.0