Titles you rated
Real SteelRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0