Movies
Ratings
119
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5- D-WarRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
StardustRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 1.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0