Series
Ratings
64- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 1.5
Last FriendsRated ★ 2.0
Liar GameRated ★ 3.0
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0- GhostRated ★ 5.0
- School Season 1Rated ★ 3.5
MRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0- BossRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0