Titles you rated
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
RentRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 5.0
VitusRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
The Silence Before BachRated ★ 5.0
Sweet Home AlabamaRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5