Series
Ratings
11
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0