Series
Ratings
90
The Third CharmRated ★ 2.5
Bubble GumRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Youn's KitchenRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 2.5
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 4.0