Movies
Ratings
25
Salut d’AmourRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0