Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0