Movies
Ratings
467
The Suicide SquadRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 2.5
FamilyhoodRated ★ 2.0
PeninsulaRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0