Series
Ratings
41
LIFERated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
- Digimon FusionRated ★ 3.5
- Digimon Xros Wars: The Evil Death Generals and the Seven KingdomsRated ★ 3.5
Digimon FusionRated ★ 3.5
Digimon: Data SquadRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 4.5
Digimon TamersRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5