Movies
Ratings
53
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Julia's EyesRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0