Series
Ratings
85
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
BrainRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 2.5
Attic CatRated ★ 4.0
BloodRated ★ 0.5- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5- FargoRated ★ 5.0