Movies
Ratings
138
Our TimesRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5