Titles you rated
I am Your TeacherRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5