Movies
Ratings
220
Worst WomanRated ★ 4.5
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
UnfaithfulRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 2.5
FlightplanRated ★ 3.5