Titles you rated
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
HealerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Beating AgainRated ★ 3.5