Titles you rated
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 0.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5
Road No. 1Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 1.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5