Titles you rated
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0