Series
Ratings
202
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 4.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 5.0
The TrunkRated ★ 4.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 3.5