Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 1.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5